עברתם תאונה שגרמה לפגיע בג’נט? שפשפתם את הגלגל בשפת המדרכה והג’אנטים נשרטו ונפגעו? זה הזמן להגיע למוסך ולחדש את הג’נטים – מוסך טיל מתמחה בצביעת וחידוש ג’נטים ועומד לרשותכם בכל שאלה ובקשה. צוות העובדים במוסך, יפרק את הצמיג מהחישוק ובאמצעות חומרים ייעודים ואיכותיים המתאימים לסגסוגת המגנזיום, ישפץ הצוות את התקול. בסיום התהליך יצבע החישוק בצבע בו יבחר הלקוח. שיפוץ ג’נט דורש מיומנות ומקצועיות, לצד כלי וחומרי עבודה מובילים – מוסך טיל מזמין אתכם להכיר את העבודה האיכותית והמקצועית ביותר שיש בתחום.

מדוע חשוב לשפץ ג’נטים

אז נכון, הג’נטים הם לא פריט חובה ברכב ואפשר בקלות להסתדר בלעדיהם (ברמת הבטיחות והתנהגות הרכב בכביש), אך מי שאוהב את הרכב שלו ומחפש לשבח אותו, דואג לשלב ג’נטים שמשבחים ומרחיבים את האסתטיקה ברכב. אחת הבעיות של הג’נטים, הם הפגיעות אותן הם סופגים והצורך לערוך צביעת ג’נטים, כחלק בלתי נפרד מתהליך חידוש ג’נטים. ג’נט יכול להיפגע לא רק כתוצאה ישירה מפגיעה (עם שפת הכביש ו/או רכב צד ג’), אלא גם בנסיעה חלקה, נעימה ונוחה בכבישי ישראל, עתידים הג’נטים להישרט ו/או להתעקם. נסיעה מהירה בכביש, יוצרת חיכוך עם האוויר ואל עבר הגלגל והג’נט נזרקים חלקי אבק, אבני חצץ וכיוצא בזאת, אשר גורמים לפגיעה שמצריכה צביעה.

באיזה צבע ניתן לצבוע את הג’אנטים?

מוסך טיל מאפשר לכל לקוח לבחור את הצבע המועדף עליו מתו מגוון נרחב של צבעים. על פי רוב יהיה זה נכון לבחור בצבע אשר מתאים לצבע הרכב עליו אתם נוהגים וזאת כדי לשמור על הומוגניות ואסתטיקה מרבית. חידוש ג’נט יכול להתבצע כחלק בלתי נפרד משיפוץ הרכב ואף כפעולה בפני עצמה, אך כך או אחרת, חשוב להתאים את הצבע לתוכנית השיפוץ הכללית של הרכב. שימו לב כי אתם יכולים לבחור בתהליך צביעת ג’נט ביותר מצבע אחד כך שצוות העובדים יבצעו ערבובי צבעים לבקשתכם.

שלבי חידוש ג’אנטים

הגעתם לרגע בו החלטתם לבצע חידוש ג’נט, זה הזמן להכיר את השלבים השונים שכרוכים בתהליך שיפוץ ג’נט. קחו בחשבון כי אם אתם מבקשים עבודה איכותית ומקצועית, אין קיצורי דרך כך שחייב להקפיד על כל אחד מהשלבים השונים בתהליך שיפוץ ג’נטים המוצגים לכם בפירוט.

בשלב הראשון לאחר קבלת הרכב במוסך, יפרקו את הצמיג משילדת הרכב וינקו את החול מהג’נט, את הלכלוך ואת הקורוזיה. לאחר שהג’נט יהיה נקי למשעי, יבוצע מילוי ושיפוץ של השריטות ושל הפגיעות השונות. חשוב להבין כי רק לאחר הניקיון המלא, יחשפו כל הנזקים על גבי הג’נט, כך שלניקיון חשיבות גדולה ובלעדיו העבודה לא תבוצע בשלמותה. בשלב הבא, יצבע הצוות את הג’נט בהתאם לצבע אותו בחר הלקוח מבעוד מועד ובסיום הצביעה יכנס הג’נט לתנור בחום של 200 מעלות.

היכן מבצעים חידוש

אם הגעתם לרגע בו אתם מבקשים לחדש את הג’נטים בלבד ו/או אף לחדש את הרכב כולו, כדאי שתאתרו את המוסך המוביל בתחום וזאת כדי להגיע לתוצאה האולטימטיבית והמקצועית ביותר. מוסך טיל ברחוב שונצינו תל אביב, יעניק לכם את השרות המקצועי והמוביל ביותר כיום בתחום. במוסך צוות עובדים מקצועי ומוסמך, מכשור מתקדם מחזית הטכנולוגיה ושירות אישי ומקצועי. אין ספק כי הרכב שלכם יקר לכם, וכך מתייחסים אליו במהלך השיפוץ. מוסך טיל ברחוב שונצינו תל אביב, ישמח להעניק לכם ייעוץ ראשוני ולהוביל אתכם אל התוצאה הראויה לה אתם ורכבכם מייחלים. צרו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשרותכם.