אם הרכב שלכם כבר לא נראה טוב בשל הצבע שלו שדהה או בשל תאונה כלשהי שהרכב עבר בגינה יש שריטה כלשהי על הצבע או כל פגם אחר שגורם לצבע של הרכב להראות פחות טוב, אתם בוודאי תוהים מה עליכם לעשות ולמי עליכם לפנות על מנת לתקן את הצבע של הרכב שלכם. חשוב מאוד שתדעו שכיום ניתן למצוא לא מעט מוסכים אשר עוסקים בתחום תיקוני צבע לרכב, אך בכדי שתיקון הצבע המדובר יעניק לרכב שלכם את המראה הטוב ביותר שיכול להיות, אין ספק שחשוב מאוד שתבחרו את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום זה, לאחר שתבררו אודות כל אחד מהם.

למה הצבע של הרכב שלי נהרס?

שריטות, כתמים, שפשופים – כל אלה תופעות ממש מתסכלות לבעלי רכב. גם אם אתם שומרים על הרכב שלכם מכל משמר, נוסעים בזהירות המרבית ודואגים להגיע לטיפולים קבועים במוסך – תיקון צבע לרכב הוא בלתי נמנע. החל מהשמש הישראלית הקופחת, מכות, שריטות ועד למקרי וונדליזם – כל אלה מאיימים על פגיעה במראה האסתטי של המכונית שלכם. מצבים אלו דורשים תיקון צבע מקצועי על ידי מוסך מורשה.

שריטות ומפגעים אסתטיים ברכב יכולים להגיע ממגוון רחב של סיבות. בכל מקרה, הן ללא ספק לא מחמיאות ואף מזיקות לערך שלו במידה ותרצו ביום מן הימים למכור אותו. ממה נגרמות השריטות הנפוצות ביותר? הנה פירוט מלא:

  • שבבי אבן – אבנים קטנות וחצץ הם בין הדברים הנפוצים ביותר שגורמים להופעת שריטות במכוניות. הנזק מתרחש כאשר חתיכות קטנים של אבנים עוברות מתחת לצמיגי המכונית בכביש וכתוצאה מהמהירות פוגעות בחלקו התחתון של הרכב.
  • גורמים סביבתיים – למרות שהם לא גורמים לשריטות, ישנם גורמים סביבתיים שעולים לגרום נזק לרכבכם וכתוצאה מכך יש צורך בתיקון צבע לרכב. אלה כוללים מזג אוויר סוער, הצטברות של מינרלים עקב חניה ממשוכת ליד הים, חשיפה לשמש שגורמת לדהיית הצבע ואפילו היבטים כמו חרקים או גללי ציפורים.
  • תאונות קלות – תאונות קלות יכולות לדוגמה להתרחש כתוצאה מחיכוך של כלי רכב אחר במכונית שלכם וכתוצאה מכך – מופע שריטות לא נעים באזור מסוים. מצבים אלו ניתן גם לפתור בעזרת תיקוני צבע קלים.

 

מתי יש צורך לצבוע את הרכב מחדש?

בין אם אתם משתמשים ברכב שלכם לא מעט שעות ביום ומבלים בו שעות רבות ובין אם אתם לא עושים זאת, חשוב מאוד שתשמרו על הרכב שלכם בצורה הטובה ביותר. על אף שמטרתו של הרכב הוא לאפשר לכם להתנייד ממקום למקום בצורה הקלה, האיכותית  והנוחה ביותר, אין ספק שיש לשמור עליו הן בכדי שהוא ישמש עבור מטרותיו, אך חשוב מאוד גם לשמור עליו מבחינת החזות החיצונית שלו. תקלות צבע ברכב הנובעות מכל סיבה באשר היא עלולות לגרום לרכב להראות הרבה פחות טוב וכן, להוזיל אותו מבחינת הערך הכספי שלו ועל כן, חשוב מאוד לדאוג לרכב מכל ההיבטים וכמובן חשוב מאוד לתקן בכל תקלת צבע שיש ברכב כגון: אם הצבע של הרכב שלכם דהוי בשל שימוש ממושך ברכב, במקרה שכזה תדרשו במסגרת עבודות תיקון הצבע גם עבודות פחחות למיניהן על מנת להסתיר פגמי פח. גם במקרה שבו הרכב שלכם עבר תאונה כלשהי שבגינה יש פגמים על הצבע, יש לתקן את הפגמים המדוברים באמצעות עבודת פחחות ועבודות צבע. כמובן שאת כלל העבודות הללו יש לבצע במוסך מקצועי ומנוסה בתחום.

 

האם אפשר לתקן צבע לבד?

יכול להיות שיש לכם שריטה יחסית קטנה במכונית, זה לא נראה מדהים, אבל זה גם לא סוף העולם אתם חושבים. לקוחות רבים שואלים אותנו אם הם יכולים לבצע תיקוני צבע קלים לבד, באמצעות כל מיני ערכות צבע שנמכרות בחנויות ואף מוסכים. על ידי ניסיון לבצע תיקון עצמאי, שריטה קטנה יכול להפוך להיות קטסטרופה גדולה – אתם עלולים בסופו של דבר לגרום נזק רב יותר לצבע הרכב שלכם.

בסופו של יום, הבאת הרכב שלך למוסך שמתמחה בתיקוני צבע זה הפתרון הטוב ביותר ויבטיח שהמכונית שלכם תראה נהדר וללא סיכונים מיותרים.

 

היכן ניתן לבצע תיקוני צבע לרכב?

אם אתם זקוקים לתיקון צבע לרכב שלכם, חשוב מאוד שתבחרו במוסך הטוב בתחום זה. כיום יש מגוון רחב של אנשי מקצוע שמציעים שירותי תיקוני צבע, יחד עם זאת – יש פרט חשוב שאנו ממליצים לא להתפשר עליו וזה לבדוק אם המוסך שאתם פונים אליו מתמחה בפחחות רכב. אם אתם זקוקים לתיקוני צבע כולל תיקוני פחחות בשל תאונה כלשהי שנגרמה לרכב, חשוב מאוד שתבדקו האם מדובר על מוסך שעובד עם חברת הביטוח שלכם וזאת בכדי שתוכלו לתקן את הרכב בצורה הטובה ביותר עם השתתפות כספית של חברת הביטוח. כמובן שחשוב מאוד שתבדקו מראש באיזו טכניקה מתבצעים הן תיקוני הפחחות והן תיקוני הצבע על מנת לוודא שהן יתבצעו בצורה הטובה ביותר. כמו כן, יש לוודא מראש כי מדובר על מוסך שיודע לדייק מבחינת סוג הצבע המתאים לרכב שלכם וזאת בכדי שתיקון הצבע יעניק לרכב שלכם מראה חדש לחלוטין. חשוב מאוד לזכור שיש לבצע תיקוני צבע ותיקוני פחחות אך ורק במוסכים אשר מתמחים בכך. טיפול מקצועי יעלה את ערך הרכב שלכם ויעניק לו את המראה הטוב והתקין ביותר שיכול להיות מכל הבחינות.

 

תהליך תיקון צבע במוסך מקצועי – מה הוא כולל?

תהליך תיקון צבע במוסך מקצועי כולל ראשית כל את תיקוני הפחחות הנדרשים במסגרת הכנת הרכב לקראת הצביעה. תיקונים אלה יתרמו למראה הרכב ויעלו את הערך שלו. מעבר לצביעה עצמה יש לבצע פעולות נוספות כגון: ליטוש הרכב, ניקוי הרכב מלכלוך ואבק שהצטברו בו ועוד. צביעה איכותית של הרכב תתבצע באמצעות התזה מיוחדת ולא בהברשה. יש לחזור על הפעולה המדוברת כמה פעמים על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר. לאחר הצביעה חשוב מאוד לבחון את הרכב היטב ולוודא כי כל הפגמים כוסו בו. לאחר שמסיימים את מלאכת הצביעה יש למרוח לכה אשר שומרת על הצבע ומגינה על הרכב.

 

תיקון צבע מקצועי לרכב במוסך טיל

תיקון צבע לרכב מקצועי היא השיטה האפקטיבית יותר להיפטר משריטות ומפגעים אסתטיים. בניגוד לפתרונות “עשה זאת בעצמך” – כשאתם פונים למוסך שמתמחה בכך תוכלו להשיג תוצאות נהדרות עם גימור אחיד. אנו במוסך טיל מתמחים בפחחות, צבע ובתיקון נזקים לרכב הודות לאמצעים הטכנולוגים המתקדמים שלנו. אנו עובדים עם טכניקות חדשניות במחירים ההוגנים ביותר בשוק. אנשי המקצוע שלנו עובדים בקפדנות המרבית וידאגו לבצע התאמת צבעים כדי להתאים את הגוון המדויק לתיקון צבע המכונית שלכם. אנו עובדים עם צבעי PPG מקוריים אשר נחשבים לעמידים והאיכותיים ביותר ומציעים בנוסף שירותים משלימים כגון צביעה וריענון דשבורים, חלקי פלסטיק ברכב, ג’נטים ועוד.

לרכב שלכם מגיע את הטוב ביותר! נשמח להעניק לכם שירות מקצועי, אמין עם חיוך לאורך כל הדרך. לפרטים נוספים התקשרו אלינו – 03-5621388