פחחות רכב לטיפול בשריטות ותאונות

במוסך טיל אנו מבצעים עבודות פחחות רכב וצבע בתנור לכל סוגי הרכב, עם צבעי PPG מקוריים ובאמצעות התאמת צבעים ממוחשבת. ניתן לבצע תיקון רכבים לאחר תאונות באופן פרטי או דרך הסדר חברות הביטוח.

BMW – פחחות רכב וצבע בחזית

קדילק – פחחות רכב וצבע

GMC YUKON – צבע כללי

פורשה – תיקוני פחחות רכב וצבע

פולקסווגן פאסאט – תיקון תאונה מאחור

איסוזו דימקס – תיקון תאונה בצד

איסוזו דימקס – תיקון תאונה בחזית

מזדה 2 – תיקון תאונה בחזית שמאל

שברולט סאוונה משטרה – תאונה מאחור

יונדאי וולסטר – פחחות רכב וצבע למכה בצד

ניסאן ג'וק – תיקון תאונה בצד

קצת על פחחות רכב

פחחות וצבע לרכב זה לא פחות מאומנות. מובן מאליו שמדובר בתחום מקצועי, הדורש רכישת השכלה מתאימה וצבירת ניסיון ארוך בתחום על מנת להיות מסוגלים לייצר את התוצאות הנדרשות ברמה גבוהה.

יחד עם זאת, כל אדם העוסק בתחום, יודה בפה מלא, שמדובר באחד מתחומי הרכב שבו נדרש גם טאצ' אומנותי, גם יכולת להתמודד עם סיטואציות בלתי אפשריות, וגם לייצר יש מאין כשאין שום ברירה אחרת.

העניין הוא, שאם לרובנו אין את הידע המקצועי שיסייע לנו לבחור את המוסך המתאים למשימה, די ברור שלכולנו אין שמץ של מושג בהיבט האומנותי של העניין, ואין לנו שום יכולת להכריע מי אוחז באותו טאצ' יקר מפז, שיכול להחזיר את הרכב שלנו למצב הקודם בצורה מדוייקת ומלאה, ומי לא.

המלצות וחוות דעת מקצועיות

אחרי שמבינים את זה, מבינים שאין טעם להילחם ואין טעם לנסות ולהבין כיצד פועלים הדברים, ואז כבר פונים למסלול הנכון והטוב ביותר לבחירת מוסך פחחות וצבע לרכב: המלצות וחוות דעת מקצועיות.

במידה ובאפשרותכם לפנות למוסך הסדר העובד עם החברה בה אתם עובדים, אופציה זו תהיה כמעט תמיד האופציה הטובה ביותר מאחר ויש בידכם הצעת מחיר מוזלת.

את ההמלצות תוכלו לקבל מחברים, בני משפחה ומכרים ואת חוות הדעת ממוסכים אחרים ואנשי מקצוע בתחומים משיקים, אך הקפידו על כך שאתם מקבלים לפחות שתיים שלוש המלצות כדי להבטיח שהן ניתנו לכם ממניעים טהורים וקונקרטיים.

ובכל זאת, כדי להעניק לכם מעט יותר בטחון בתהליך, הנה כמה דברים שכדאי לדעת על עולם זה:

פח דק שגם חווה שחיקה טבעית

הרכב המודרני מיוצר מפח דקיק מאוד, שלו היינו ערים למידת דקיקותו, אולי היינו מרגישים בטוחים קצת פחות ברכב. פח זה יכול להתעקם בקלות מכל מכה או לחץ שמופעל עליו, לרבות אדם שפשוט יושב על הרכב.

כמו כן, הפח יכול לסבול משחיקה טבעית לאורך זמן, שחיקה שבאה לידי ביטוי בדהייה של הצבע והופעת נקודות חלודה על כל שטח הפנים שלו.

משימה מקצועית שדורשת גם טאצ' אישי

תיקון פח של רכב היא משימה שדורשת ידע מקצועי רב וניסיון רב, על מנת להתמודד עם עיוותי פח שיכולים להיווצר בכל מקום ובכל נקודה על פני השטח.

מכה בדלת דורשת טיפול שונה לחלוטין מאשר מכה באזור הפנס הקדמי או הכנף. לכל מכה יש את הטיפול שלה, ולכל מכה צריך את הטאצ' הנוסף הייחודי לה כדי להגיע לתוצאה הנדרשת.

החזרת הרכב לקדמותו

מוסך פחחות רכב שיודע את העבודה, שמחזיק באנשי המקצוע המתאימים ושעושה שימוש בכלי העבודה המקצועיים, יכול להחזיר כל רכב לקדמותו בצורה מלאה, אך כאמור, לא כולם נכללים בקטגוריה זו של המוסכים.

החלפת חלק המרכב הפגום במקום תיקונו

כיום, עלות התיקון של פגיעה בפח יכולה להיות גבוהה יותר מאשר החלפת החלק הפגוע במרכב, ועל כן ישנם יותר ויותר מקרים בהם ישנה העדפה להחליף את כל החלק לחלוטין, במקום לבצע תיקון.

דברים אלה נכונים בעיקר עבור דלתות הרכב ועבור מכסה המנוע ומכסה תא המטען. במקרה כזה של החלפה, ישנה חשיבות רבה להתקנת החלק בצורה מושלמת ומדוייקת.

פחחות רכב – מחירים

מחירי תיקוני פחחות משתנים בין רכב לרכב ומושפעים מסוג התיקון ומרמת הנזק שנגרם לרכב.
המחירים שאנחנו מציינים הם מחירים ממוצעים:

  • תיקונים בדלתות ותיקוני כנף – המחיר נע בין 900 ל 1200 שקלים..
  • אם תרצו לתקן את הזכוכית של המראה, התיקון יעלה לכם בין 150 ל 250 שקלים
  • תיקונים  בפגוש יעלו לכם בין 700 ל 1000 שקלים
  • לתיקוני מראות ופנסים יש מחיר דומה שנע בין 600 ל 800 שקלים
  • מחיר תיקוני שריטות בפח הרכב יכול לנוע בין 200 ל 900 שקלים

תקנו למען עצמכם, לא למען אחרים

לבסוף, כדאי לדעת את הדבר הבא: אם קיבלתם מכה במרכז הרכב, גשו ותקנו אותה בהקדם. אנשים רבים נמנעים מכך כדי לחסוך, אך בסופו של דבר עושים את התיקון לפני שהם מוכרים את הרכב. החשיבה הזאת לא נכונה כלכלית וגם לא נכונה כלפי החוייה שלכם.

אם אתם כבר מוציאים את הסכום, לפחות תיהנו מהתוצאות שלו לאורך כל שנות השימוש שלכם ברכב, ואל תעשו את זה רק למען האחרים שיקנו מכם את הרכב.