במדינת ישראל ולא רק, לכל בית אב כמעט יש רכב אחד לפחות, חלקם יהיו רכבים פרטיים ואחרים יהיו רכבי חברה, כך או אחרת, במדינת ישראל יש לא מעט רכבים על הכביש והכמות עולה מדי שנה.

מגוון הרכבים הקיים, טומן בחובו רכבים חדשים, רכבי אספנות, רכבים ישנים ורכבים מיוחדים.

העול הכלכלי והקושי הפיננסי הקיים במדינה שלנו, מביא לכך שלא תמיד ניתן להחזיק רכב חדש ולא מעט בוחרים להישאר אם הרכב הישן שלהם ממספר סיבות; אהבה לרכב הישן, חוסר יכולת כלכלית לשדרוג, חוסר רצון למכור ולהפסיד לא מעט מערכו ועוד.

אם גם לכם יש רכב ישן, אנחנו ממש שמחים שהגעתם לכתבה זו כי אנחנו עומדים לשנות לכם את כל ההרגשה לגבי הרכב שלכם ולגלות לכם כמה סודות תעשייה אשר ישדרגו את הרכב שלכם בקלות וללא כניסה להרפתקה כלכלית… הצלחנו לסקרן אתכם? המשיכו איתנו לשורות הבאות.

אז הכניסו את המפתח לסוויץ" והתרווחו במושב – אנחנו מתחילים!

משדרגים את הרכב

יש לא מעט דרכים לחדש ולשדרג את הרכב, בין אם באמצעות אביזרי רכב לבין אם באמצעות השקעה קטנה בחידוש צבע וכדומה.

להלן סקירה קצרה למה ואיך ניתן לשדרג ולחדש את הרכב הישן:

♦ הוספת מערכות מולטימדיה – נכון שציינו שכמות כלי הרכב על הכביש גדלה בכל שנה? ובכן, מעבר לתועלות של הדבר, מדובר גם בעומסים חדשים הנוצרים על הכביש ויוצרים פקקי תנועה וכדומה.

כעת, עצמו את העיניים ודמיינו שאתם יושבים ברכב ואתם תקועים בפקק מוטרף, גלגל"צ מדווחת שמדובר בפקק של 50 דקות ו WAZE בכל רגע משמיע את הרעש הנוראי של הוספת זמן לנסיעה.. במקרים אלו, הדבר היחידי שיכול לנחם הוא הרדיו ברכב וזה שיוכל להנעים את זמנכם בפקק ואם תהייה לכם מערכת מולטימדיה מותקנת ברכב, יהיה זה משובח ובמיוחד אם יש ילדים קטנים מאחורה שבוכים כי משעמם להם.

קחו את הרכב שלכם למוסך המתמחה בהתקנות מערכות מולטימדיה והתאימו לעצמם את המערכת המתאימה לכם במיוחד, רק אל תשכחו להתחשב ביתר נוסעי הרכב וכך תשדרגו את הרכב שלכם בעשרות אחוזים.

♦ חידוש צבע – הרכבים שלנו עומדים בחוץ וחשופים לכל נזקי מזג האוויר ובראשם גם קרני השמש.

קרני השמש, מביאות לכך שצבע הרכב דוהה עם השנים ומאבד מהקסם והמבריקות שלו.

על ידי חידוש צבע הרכב, נוכל להעניק לרכב מראה חדש ומחודש וליהנות מרכב אשר נראה כאילו יצא ממש הרגע מהיבואן.

תתפלאו, לא מדובר בעלות כלכלית גבוהה וגם לא במשך זמן ארוך.

צביעת רכב

♦ ריפודים – הדרך היחידה שלנו לשבת ברכב היא כאשר אנחנו יושבים בכיסאות המרופדים.

עם הזמן, ובעיקר אם יש ילדים או מדובר ברכב המשמש לעבודה, הריפודים נקרעים, נשחקים ומאבדים מנעימות הישיבה. אחד הדברים הפשוטים ביותר הוא לחדש את הריפודים או להחליפם לריפודים אחרים לגמרי.

אם אכן תחליטו על החלפת ריפודים, תוכלו להחליט על החלפת הריפודים לצבע ומרקם אחר, שתמיד חשבתם שיהיה מתאים יותר או שיהיה לכם כיף לשבת עליו וליהנות ממנו ברכב שלכם.

גשו אל מוסך המתמחה בריפודים ושאלו מה האפשרויות שלכם, אולי ניקיון הריפודים בעזרת מכשירים ייעודים, יעשה את העבודה ואותו קסם ישן של הרכב כשהיה עוד חדש, יחזור ויפתיע אתכם.

♦ תיקון שריטות – אם יש משהו מעצבן, שקורה לרכב הוא שריטות ובמיוחד כאלו שאינן באשמתכם… אחד הדברים החשובים ביותר לעשות על מנת להשוות לרכב מראה חדש ורענן, הוא לטפל בכל השריטות האלו וכיום, תודות לטכנולוגיות הקיימות, זה מעולם לא היה קל יותר.

יחד עם זאת, חשוב לעשות זאת אצל מוסך שבאמת יודע מה הוא עושה ובעל ניסיון בתחום.

לסיכום, חידוש ושדרוג הרכב הישן, יכול להיות תהליך מהנה וכייפי אשר רק יהווה ספתח להנאה אשר תרגישו מהרכב הישן שלכם. לאת מיד חייב לרוץ ולרכוש רכב חדש ולעיתים המעשה החכם הוא דווקא פשוט לחדש את הרכב הקיים.

אגב, אל תשכחו שם למכור את הרכב ולחפש את הרכב הבא, עולה לכם לא מעט כסף וגובה מכם משאבים והעיקרי מביניהם הוא הזמן.

אנו מקווים כי הטיפים שנתנו לכם עזרו לכם ושאתם כבר בדרך למוסך על מנת לחדש את הרכב הישן שלכם ולשדרגו באופן מושלם.