מוסך הסדר הראל

רכבכם מבוטח אצל חברת הראל ביטוח? עברתם תאונה ואתם רוצים להבטיח לעצמכם את השירות המקצועי, המהיר והמשתלם ביותר בכל הנוגע לתיקון הרכב? זה הזמן לדעת הכול על פתרונות השירות המוצעים לכם במוסך טיל במסגרת היותו מוסך הסדר ללקוחות חברת הביטוח הראל.

טיל מוסך הסדר- מדוע זה משתלם לכם יותר?

מוסכי הסדר הפועלים אל מול חברת הביטוח הראל, נועדו על מנת לאפשר לכל אחד ואחת מביניכם ליהנות מהליך מזורז, מהיר ומקצועי למטרות תיקון רכבכם אשר ניזוק במהלך התאונה בגינה הגשתם תביעת ביטוח.

מוסכי ההסדר הפועלים אל מול חברת הביטוח הראל, כוללים בתוכם את כל סוגי המוסכים המוסמכים לטיפול בנזקי תאונה, כאשר מוסך טיל הינו בין מוסכי ההסדר ללקוחות חברת הביטוח הראל, הינו המוסך המוביל והמקצועי ביותר מסוגו בישראל לתיקון רכבים (לאחר תאונה) בתחום פחחות הרכב והצבע.

מוסך טיל- מוסך הסדר ללקוחות חברת הביטוח הראל: כל היתרונות

נזקי תאונות ניכרים היטב במרכב הרכב גם במקרים בהם מדובר רק ב-"דפיקת פח קטנה", העלולה להיראות כמכה רצינית "המכערת" את כל מרכב הרכב, בעיקר לאילו מביניכם המקפידים  לשמור בקנאות על רכבם.

כאשר אתם חווים תאונה כזו או אחרת שנזקיה ניכרים במרכב הרכב, עומדות לרשותכם שתי חלופות מרכזיות לתיקון כלי הרכב:

  1. החלופה הראשונה והמייגעת יותר היא במסגרת איתור עצמאי של מוסך המתמחה בתחום פחחות הרכב, כאשר בחלופה זו תדרשו לבצע סקר השוואתי בין מספר מוסכים בכל הנוגע להיקף העבודה ועלויותיה וזאת לצד קבלת המלצות מסביבתכם הקרובה שכל אחד מהם יטען בפניכם שהמוסך עליו הוא ממליץ הוא המוסך הטוב ביותר בתחום…
  2. החלופה השנייה והפשוטה יותר היא להסתייע בשירותי מוסך טיל – פחחות רכב וצבע, ובמידה ואתם נמנים על לקוחות חברת הביטוח הראל, הרי שאתם נהנים גם מעצם היותו של מוסך טיל- מוסך הסדר של חברת הביטוח הראל.

כאחד ממוסכי פחחות הרכב המובילים ביותר בישראל וכאחד ממוסכי ההסדר ללקוחות חברת הביטוח הראל, השירותים המקצועיים המוצעים לכם במוסך טיל מאפשרים לכם ליהנות מיתרונות שירות לאורך כל הדרך, החל מהרגע הראשון בו הודעתם למוסך על התאונה ועד ליציאתם מהמוסך עם רכב שגם תחת מיקרוסקופ לא תוכלו לזהות כל זכר למכת הפח עימה נכנס הרכב למוסך.

פתרונות השירות המוצעים לכם במוסך טיל כמוסך הסדר ללקוחות הראל כוללים:

• שירותי גרירה ממקום התאונה במידת הצורך

• רכב חלופי במידת הצורך ובהתאם למספר ימי התיקון של רכבכם

•  שירותי פחחות לכל סוגי הרכבים המיושמים על ידי צוות פחחים בעלי ידי אמן ובעלי ניסיון מקצועי ומעשי של עשרות שנים בתחום פחחות הרכב

• שירותי צבע לרכב בתאי צבע מתקדמים מסוגם – במוסך ההסדר טיל ללקוחות הראל מקפידים על שמירת הגוון של הצבע המקורי

• שירותי איזון גלגלים

• החלפת חלפים מקוריים במידת הצורך

• שירותי תיקון / חידוש / החלפת פנסים לכל סוגי הרכבים

• ופתרונות שירות נוספים המותאמים לסוג הרכב, היקף הפגיעה במרכב ונזקי התאונה.

מוסך טיל- הסדר ללקוחות הראל

מוסך הסדר הראל

תיקון נזקי התאונה במוסך טיל במסגרת היותו מוסך הסדר ללקוחות חברת הביטוח הראל, מבטיח לכם חזרה מהירה של הרכב לכביש, עבודת פחחות ידי אומן, ומעל הכול, שמירה על ערך הרכב ככל הניתן הודות לידיים המיומנות והמקצועיות המטפלות ברכבם.

חשוב לנו שתדעו: במוסך טיל מטופלים מדי שנה עשרות כלי רכב השייכים ללקוחות חברת הביטוח הראל, כאשר כל אחד מבעלי הרכבים השונים זוכה ליחס ושירות אישי ללא דופי.