מוסך הסדר ליברה

אוקיי, אז עברתם תאונה עם הרכב. בין אם מדובר בתאונה קלה או קשה יותר, הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות, הוא לקחת נשימה ארוכה.

סקר שנערך בעבר קבע כי בעלי רכבים שעברו תאונה מוטרדים יותר מההליך הביורוקרטי הנוגע לרכב שלהם, מאשר מהתאונה עצמה.

הדבר הכי מתסכל רגע אחרי תאונה, זה שהדבר האחרון שאתם רוצים הוא להיזכר היכן אתם מבוטחים, מי מטפל בכם, למי צריך להתקשר ולאיפה צריך לפנות כדי לקרוא כבר לגרר.

אדם שאינו מכיר את התחום, עשוי לעשות טעויות. אבל אחרי שהסדרתם את הנשימה ואתם מוכנים (או מוכרחים) לצאת לדרך, זה כנראה המדריך הטוב ביותר שיעשה לכם סדר.

 

האירוע הסתיים, הרכב בשוליים. מה עכשיו?

 

אחרי התאונה יש לכם אפשרות לפנות למוסך רגיל, כזה שיסביר לכם בדיוק כמה יעלה לכם להחזיר את הרכב למצב הקודם. סביר להניח שגם מכת פח קטנה תסתכם בסכום גבוה יחסית בשל פגיעה במקומות אחרים ברכב.

אז לפני שאתם פונים למוסך הראשון שאתם רואים ולא מודעים להכשרה, לרישיון או לכישורים שלו, יש גם דרך טובה יותר לעשות את זה קל.

 

בדיוק בשביל זה: מוסך הסדר ליברה

 

למבוטחים של חברת הביטוח ליברה יש יתרון גדול. מיד לאחר התאונה, הם יוכלו להתקשר למוסכי ההסדר המורשים של החברה שפרוסים ברחבי הארץ. כך, תוכלו לשים את הרכב במקום בטוח בזמן הקצר ביותר כשתהליך יהיה הקצר ביותר עבורכם.

למזלכם, מוסך טיל עובד בשיתוף פעולה עם חברת ליברה, כך שתוכלו לשים את הרכב שלכם במקום אמין ובטוח, מבלי לחפש אלטרנטיבות פחות טובות ובעיקר ארוכות ומעייפות. במסגרת ההסדר, לא רק שתקבלו את רמת התיקון הגבוהה ביותר עבור הרכב שלכם, אלא גם מחיר נוח ומשתלם, כזה שיוכל להוציא מכם חיוך אחרי התאונה שעברתם.

נכון להיום, אלפי ישראלים מגיעים על מוסכי ההסדר של ליברה ברחבי הארץ. מוסך טיל נחשב לאחד המוסכים הפופולריים עבור הלקוחות של חברת הביטוח. לא פלא שאלפי ישראלים בוחרים בו כדי לקבל את רמת השירות הגבוהה ביותר.

במוסך הסדר ליברה תקבלו פחחות רכב וטיפולים שונים ניתנים ביתר קלות.

כולם מרוויחים

כשאתם שמים את הרכב במוסך הסדר של חברת ליברה, אתם יכולים להיות רגועים. מוסך טיל יספק עבורכם בדיוק את מה שאתם צריכים – אינטרס משותף של שני הצדדים כדי לקבל את הרמה הגבוהה ביותר. אז נכון, גם בכל מקרה אחר בו תפנו למוסך הסדר אתם יודעים כמה תשלמו עבור ההשתתפות העצמית. אבל מה עם איכות הטיפול?

כיום, חברות ביטוח חוששות ממוסכים שאינם מורשים ואינם מוכרים. לכן, היא מעדיפה לעבוד עם מוסך ותיק ומנוסה, כדי שהלקוח לא יחזור מאוכזב ואפילו יקבל רכב שנראה טוב יותר אחרי התאונה.

 

נמאס לכם מטופסולוגיה? פנו אלינו

מוסך טיל יקצר עבורכם את הסיפור. אתם תקבלו את הרכב בחזרה במהירות המרבית, בלי צורך למלא טפסים מיותרים או לשמור קבלות. מוסר ההסדר יעביר הכל לחברת הביטוח, כך שאתם תקבלו את כל מה שאתם צריכים.

כן, בדיוק ככה. כשהקשר בין מוסך הסדר ליברה לחברה עצמה חזק כל כך, אתם תחסכו לעצמכם הרבה כאב ראש.

כמה מעייף זה למצוא את עצמכם מתקשרים לחברת הביטוח, מקבלים פרטים אודות מוסך מרוחק ובסופו של דבר שירות שיגרום לכם לחזור שוב ושוב לאותו המוסך? מבוטחי ליברה מקבלים את התנאים הטובים ביותר עבור הרכב שלהם, כפי שאנו מקפידים לעשות תוך שיתוף פעולה עם חברות ביטוח בודדות ומוכרות, כאלה שיחזיר לכם את הרכב במצב האופטימלי.

אז גם עכשיו, אחרי שבחרתם במוסך הסדר ליברה, אתם חייבים לבחור את המוסך הנכון. לא רק מוסך שיעשה עבורכם את עבודת הפחחות והצבע, אלא כזה שמחזיק ברשותו מלאי גדול של חלפים מקוריים. כן, בדיוק כמו מוסך טיל.

רוצים להתייעץ? פנו אלינו

מוסך טיל קיים כבר למעלה מ-50 שנה. מלבד עבודות איכותיות של פחחות צבע בתנור, הוא מבצע מכירת אביזרים איכותיים. המוסך מומחה בתיקון רכבים לאחר תאונה. הוא מבצע עבודות פחחות וצבע ברמה שלא הכרתם.

אנו מקפידים על שירות מקצועי ואדיב, אמינות ללא דופי, עבודה מקצועית וחיסכון בזמן ובטרחה עבור לקוחותינו. המוסך ממוקם, לנוחיותכם, ברחוב שונצינו 21 בתל אביב (חמש דקות בלבד ממרכז עזריאלי) – כך שהוא זמין ונגיש לתושבי מרכז הארץ.

עשיתם תאונה ואתם מבוטחי ליברה? דברו איתנו בטלפון או שפשוט תגיעו אלינו. נוכל לקבל את רכביכם במהרה ואפילו לקצר את התהליך מול חברת הביטוח. למה? כי אנחנו מוסך הסדר ליברה שנבחר בקפידה ורוצה לסייע לכם להחזיר את הרכב שלכם למצב הקודם, כדי שתוכלו לחייך ותרצו לחזור ולקבל את מגוון השירותים שלנו.