תאונות פגע וברח בחניה כבר הפכו מזמן למכת מדינה. לצערינו, הנתונים המדאיגים מלמדים כי בשנים האחרונות יותר ויותר נהגים במדינה נאלצים להתמודד באופן אישי עם התופעה הבזויה הזו. הסיטואציה בוודאי מוכרת לרבים מאיתנו. הרכב חונה מחוץ למקום העבודה, או אפילו למספר דקות במרכז השכונתי, ולהפתעתכם עם החזרה לרכב אתם מגלים נזקים, שריטות ושפשופים שלא היו על הרכב קודם לכן.

מלבד עוגמת הנפש ותחושת חוסר האונים, כעת אתם גם נאלצים להתמודד בשיניים חשופות מול חברות הביטוח ומול הבירוקרטיה המייגעת בדרך להשגת פיצוי הולם ותיקון של כל הנזקים. אם נוסיף לכל אלו את אוזלת היד של גורמי החוק, אשר במקרים רבים מתנערים ממציאת האשמים, הרי שדרוש פתרון יעיל ונוח יותר להתמודדות עם המצב.

מוסך הסדר – על מה כל הסיפור

פנייה למוסך הסדר במקרה של פגיעה בחנייה יכולה לחסוך לכם כסף ומאמצים רבים. מוסכי ההסדר הם מוסכים שעובדים בצוותא עם חברות הביטוח המובילות במשק, על מנת להבטיח לכל נהג שרכבו ניזוק פיצוי הולם.

מדוע מוסך הסדר עשוי להיות הפתרון האידיאלי עבורכם במידה והרכב נפגע בחניה? אולי היתרון המשמעותי ביותר של מוסך ההסדר הוא אופן ההתנהלות שלו. להבדיל ממוסכים פרטיים, מוסכי ההסדר מאפשרים שליטה ובקרה טובים יותר על איכות התיקונים, דווקא בגלל שקיים להם הסדר עם חברות הביטוח. כך למעשה, תוכלו ליהנות מתיקון איכותי ומקצועי ללא תוספות תשלומים מיותרות או עבודה לא מקצועית.

בין אם מדובר בשפשוף של הרכב, תיקוני פחחות וצבע או פגיעה בטמבון, אתם פשוט יכולים לפנות לחברת הביטוח שלכם והיא כבר תדאג להפנות אתכם למוסך ההסדר עמה היא משתפת פעולה. כל זאת ללא צורך באיתור הנהג הפוגע ובהתעסקות עם בירקורטיה מייגעת ואינסופית.

כל הפעולות שעליכם לבצע בדרך לפיצוי

ראשית, חשוב להבין שלא כל מוסך נחשב למוסך הסדר. בתור מוסך הסדר מורשה, אנחנו בחברת טיל עובדים עם מגוון גדול של חברות ביטוח וכך מבטיחים מענה איכותי ומקצועי ללקוחות של כל חברות הביטוח המובילות במשק. מוסך טיל גאה לעבוד עם החברות הבאות: הראל, מנורה, איילון, AIG, מגדל, ביטוח ישיר וליברה.

הצעד הראשון הוא כמובן רכישת פוליסת ביטוח הכוללת סעיף תיקונים אצל מוסך הסדר במקרה הצורך. במידה ורכשתם פוליסה כזו, במקרה בו הרכב שלכם נפגע בחנייה ואתם זקוקים לתיקוני פחחות וצבע למשל, אתם יכולים לפנות לחברת הביטוח (לעיתים גם ישירות למוסך ההסדר). מכאן הדרך לתיקון היא נוחה וקצרה.

מהרגע שדיווחתם על הנזק שנגרם לכם בחנייה, אתם מעבירים את האחריות לידי חברת הביטוח שמטפלת בתיק שלכם. כמובן שתוכלו לבחור מבין רשימת מוסכי ההסדר את המוסך המועדף והקרוב אליכם.

מלבד ההשתתפות העצמית שתשולם על ידי הלקוח, כל יתר התשלומים עבור התיקון יועברו למוסך ישירות דרך חברת הביטוח.
במידה ובכל זאת תעדיפו לפנות למוסך פרטי, תאלצו להציג בפני חברת הביטוח שלכם את כל הקבלות של התיקונים – תהליך ארוך ומייגע שבסופו לא בטוח שתזכו לקבל את סך הפיצוי הכספי המלא.

בסופו של דבר, היתרון הבולט ביותר של פנייה למוסכי הסדר במקרה של נזק לרכב הוא האינטרס המשותף של שני הצדדים.חברת הביטוח רוצה לוודא כי עלות תיקון הנזק אותו היא משלמת נמצא בגבולות ההיגיון.
ובקיצור, שיתוף הפעולה והרווח ההדדי של חברות הביטוח ושל מוסך ההסדר הוא היתרון המשמעותי ביותר שיעזור לכם לצאת בזול ובקלות מהנזק לרכב.

מוסך טיל – לבחור את המוסך הנכון

אנחנו במוסך טיל עובדים עם מיטב חברות הביטוח במשק. בתור מוסך הסדר, אנו מתחייבים לספק שירות אמין, מקצועי ומהיר לכל לקוחות חברות הביטוח. במסגרת התיקונים, אנו מציעים עבודות צבע ופחחות, שיפוץ וצביעת פגושים עקב פגיעת רכב בחניה, חידוש ג'נטים, תיקוני פלסטיקה ועוד רבים אחרים.